Difference between revisions of "Template:Treasure map"
From PocketWizard Wiki
| Line 24: | Line 24: | ||
|[[PowerTracking]] | |[[PowerTracking]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[ | + | |[[HyperSync]] |
|- | |- | ||
|[[High Speed Sync]] | |[[High Speed Sync]] | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
|[[PowerTracking]] | |[[PowerTracking]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[ | + | |[[HyperSync]] |
|- | |- | ||
|[[High Speed Sync]] | |[[High Speed Sync]] | ||